Family for Family

طرح حمایت از خانواده‌های آسیب‌دیده از فقر و بلایای طبیعی

کمک می کنم

خانواده برای خانواده

خانواده برای خانواده طرحی برای حمایت و توانمندسازی خانواده‌های آسیب‌دیده از فقر و بلایای طبیعی در ایران است.
پس از شناسایی‌های انجام شده توسط داوطلبین جمعیت امام علی(ع)، بر آن شدیم که به کمک عزیزان ساکن خارج از کشور از خانواده‌های آسیب‌دیده حمایت کنیم.
پس از شناسایی‌های انجام شده توسط داوطلبین جمعیت امام علی(ع)، بر آن شدیم که به کمک عزیزان ساکن خارج از کشور از خانواده‌های آسیب‌دیده حمایت کنیم.

حمایت مالی از طرح

تامین شده تا این لحظه

(بدون احتساب خانواده های تعریف شده)

2,305,500 تومان

مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید:

ویدیو معرفی طرح

سوالات متداول

- این طرح دقیقا چیست؟

طرح خانواده برای خانواده (family for family) طرحی است که در طی آن هر خانواده می‌تواند به صورت ماهیانه برای خانواده‌ای آسیب‌دیده از فقر و بلایای طبیعی در ایران مبلغی را ارسال کند. مبلغ ارسال شده با نظارت رابطین جمعیت امام علی برای حمایت و توانمندسازی این خانواده‌ها استفاده خواهد شد.


- خانواده ها چگونه انتخاب می شوند؟

خانواده‌ها از طریق شناسایی داوطلبین جمعیت انتخاب می‌شوند و میزان صدمه آن‌ها مشخص می‌شود و کمک‌های مردمی با توجه به نیاز آن‌ها در اختیارشان قرار می گیرد.


- میزان و نحوه کمک رسانی چگونه است؟

هر خانواده می‌تواند ماهیانه به مبلغ دل‌خواه به خانواده‌های آسیب‌دیده از فقر و بلایای طبیعی کمک کند. حامی در صورت تمایل می‌تواند با ارسال مبلغی به کل خانواده‌ها به صورت کلی نیز کمک کند. پس از تکمیل فرم همیاری، داوطلبین جمعیت با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم در مورد جزییات طرح و نحوه واریز کمک را در اختیار شما می‌گذارند.