Family for Family

حمایت از خانواده‌های آسیب‌دیده از فقر و بلایای طبیعی در ایران

می‌خواهم در این طرح همیاری کنم

درباره طرح خانواده برای خانواده


خانواده برای خانواده طرحی برای حمایت و توانمندسازی خانواده‌های آسیب‌دیده از فقر و بلایای طبیعی در ایران است.
پس از شناسایی‌های انجام شده توسط داوطلبین جمعیت امام علی، بر آن شدیم که به کمک عزیزان ساکن خارج از کشور از خانواده‌های آسیب‌دیده حمایت کنیم.

چگونگی طرح:
طرح خانواده برای خانواده (family for family) طرحی است که در طی آن هر خانواده می‌تواند به صورت ماهیانه برای خانواده‌ای آسیب‌دیده از فقر و بلایای طبیعی در ایران مبلغی را ارسال کند. مبلغ ارسال شده با نظارت رابطین جمعیت امام علی برای حمایت و توانمندسازی این خانواده‌ها استفاده خواهد شد.

چگونگی انتخاب خانواده‌ها:
این خانواده‌ها از طریق شناسایی داوطلبین جمعیت انتخاب می‌شوند و میزان صدمه آن‌ها مشخص می‌شود و کمک‌های مردمی با توجه به نیاز آن‌ها در اختیارشان قرار می گیرد.

میزان و چگونگی کمک‌رسانی:
هر خانواده می‌تواند ماهیانه به مبلغ دل‌خواه به خانواده‌های آسیب‌دیده از فقر و بلایای طبیعی کمک کند. حامی در صورت تمایل می‌تواند با ارسال مبلغی به کل خانواده‌ها به صورت کلی نیز کمک کند. پس از تکمیل فرم همیاری، داوطلبین جمعیت با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم در مورد جزییات طرح و نحوه واریز کمک را در اختیار شما می‌گذارند.


خانواده‌‌های طرح

برای مشاهده اطلاعات خانواده‌های این طرح روی استان مورد نظر کلیک کنید، یا از طریق دکمه «همه خانواده‌ها» به لیست خانواده‌های همه استان‌ها دسترسی پیدا کنید.

مشهد گلستان مازندران گیلان تهران زنجان قم کرمانشاه اصفهان یزد کرمان بوشهر فارس خوزستان سیستان و بلوچستان خراسان جنوبی ایلام همه خانواده‌ها


فیلم معرفی طرح


گزارش پیشرفت طرح