تامین هزینه داروهای احمدرضا، مبتلا به سیروز کبدی

تامین هزینه داروهای احمدرضا، مبتلا به سیروز کبدی

100%

27,000,000تومان از 27,000,000


21,941,000

درگاه سایت

+

5,059,000

واریز به حساب

احمدرضا از سه سال و نیم پیش به دلیل بیماری اختلال رشد تحت درمان است و باید هر ۴۰ روز یکبار باید دارویی به مبلغ سه میلیون تومان دریافت کند.


ایجاد شده در 1400/04/01

283 حمایت

1401/01/01


احمدرضای ۱۳ ساله اصالتا افغانستانی است و پدر و مادرش ۱۵ سال پیش به ایران مهاجرت کرده اند . در حال حاضر خانواده سرایدار ساختمانی در تهران هستند.


احمدرضا از سه سال و نیم پیش با تشخیص سیروز کبدی و اختلال رشد تحت درمان است. همچنین مدتی پیش به دنبال خون ریزی های دستگاه گوارش تحت کولونوسکوپی و اندوسکوپی قرار گرفته است که زخمهای زیادی در روده اش دیده شده است . و با احتمال بالای تشخیص IBD اکنون تحت درمان کورتون تراپی است.


 به دلیل افزایش قیمت داروها خیر قبلی احمدرضا اکنون قادر به تامین تمامی داروها نیست و همچنین چون پدر عمل دریچه قلب انجام داده است و قادر به فعالیت های شدید نیست خانواده در تهیه داروهای احمدرضا خصوصا آمپول های مربوط به اختلال رشد با مشکل مواجه شده است . هر قلم آمپول درمان اختلال رشد حدودا ۳ میلیون تومان میباشد که هر ۴۰ روز باید تجدید شود.


قصد داریم با همراهی شما عزیزان در تامین ماهیانه داروهای احمدرضا خانواده اش را همراهی کنیم. احمدرضا پسر بسیار باهوش ، درسخوان و با اخلاقی است که آینده ی روشنی دارد و قرار نیست بیماری مانع پیشرفت و تحصیل این پسر عزیزمان شود.

Powered by Froala Editor

حامیان

مهدیه ایزدی

مرحوم محمد علي ايزدي ماسوله

مرحوم محمد رفیع ایزدی ماسوله

فرهاد چیت ساز زاده علاف

مرحومه صديقه مرحمتي

مرحومه سیمین ايزدي

Mohammad hossein Izadi Izadi

امرالله آذربویه

امرالله آذربویه

مجید توکلیان

امرالله آذربویه

Mohammad Izadi

الهام گلشاهی