تامین هزینه درمان کلیه و دیالیز رویا 11 ساله

تامین هزینه درمان کلیه و دیالیز رویا 11 ساله

35,560,000تومان تامین شده


19,560,000

درگاه سایت

+

16,000,000

واریز به حساب

رویا ۱۱ ساله ی عزیز ما که از ۶ سالگی تحت حمایت خانه ایرانی شهرری است ، بطور ناگهانی دچار نارسایی کلیه شده و در حال حاضر هر دو کلیه خود را از دست داده است و نیاز به دیالیز دارد.


ایجاد شده در 1400/10/29

93 حمایت

1401/10/01


رویا در روز دوشنبه با علائم درد در ناحیه‌ی شکم و ورم دست و صورت به بیمارستان مراجعه می‌کند و بصورت اورژانسی بستری می‌شود. پس از انجام آزمایشات ، پزشک متخصص تشخیص از کار افتادگی‌ کلیه می‌دهد.  سم زدایی و اقدامات اولیه انجام شده و روز بعد برای ادامه روند درمان به بیمارستان دیگری منتقل می‌شود. بامداد چهارشنبه به دلیل تب بالا و وخامت شرایط به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل می‌شود و به مدت ۲روز در این بخش بستری بوده و روزی ۲مرتبه دیالیز می شود. در روز جمعه با پایین آمدن تب و بهبودی شرایط عمومی رویا به بخش اطفال منتقل می‌شود. 


هنوز علت دقیق از کار افتادگی همزمان دو کلیه مشخص نیست و پزشکان احتمال می دهند به علت  عفونت ادراری تشخیص داده نشده در سال‌های کودکی باشد. ‌


رویا شنبه از بیمارستان مرخص شده است و طبق نظر  پزشک متخصص باید فعلا بصورت یک روز در میان دیالیز شود تا طبق آزمایشات آتی امکان پیوند کلیه بررسی شود.


رویا از 5 سالگی مشغول به کار است و آسیب‌های زیادی در محل کار خود دیده و جزو موارد حاد مددکاری محسوب میشود . خانواده از نظر معیشت در مضیغه و مهاجر هستند و نداشتن اوراق هویت شرایط را بدتر کرده است.


هزینه هر بار دیالیز و داروها 800 هزار تومان است و با احتساب سه بار دیالیز در هفته ، ماهانه هزینه ای نزدیک به 10 میلیون تومان دارد.


🌸دستان شما عزیزان را به یاری میفشاریم🌸


 شماره حساب :  ۲۹۹۰۲۱۸۹٠ و يا شماره كارت بانک تجارت ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۰۶۵۹۹۹۱ به نام جمعيت دانشجویی-مردمی امام علی(ع) واريز نماييد‌.

 

🌺 عزیزان لطفا تصویر فیش واریزی را به شماره 09216836346 یا آی دی تلگرام  @EmamAliDarman ارسال نمائید‌. 

Powered by Froala Editor

حامیان

باقر فتوتی

همه خانواده‌های ایزدی حاجی سیاح گنجی بخشی افشار

فاطمه پیروز

فهیمه علیمحمدی