تامین ودیعه اجاره مسکن زهرا مادر سی ساله

تامین ودیعه اجاره مسکن زهرا مادر سی ساله

100%

16,000,000تومان از 16,000,000

زهرای ٣٠ ساله مادر سه دختر نوجوان است. اکنون مالك خانه ۱۶ میلیون تومان به پول پيش اضافه كرده است و زهرا دیگر توان تامین این مبلغ را ندارد.


ایجاد شده در 1400/10/05

1400/11/01


داستان یک زندگی ...

پرده ی اول : زهرا ی ٣٠ ساله مادر سه دختر نوجوان است . زهرا در ۹ سالگی به عقد پسر عمویش دراورده شده است و نهایتا توانسته تا کلاس پنج ابتدایی تحصیلاتش را ادامه دهد . شوهر زهرا بعدها معتاد میشود و پس از سختی های بسیار زهرا ۷ سال پیش از او جدا میشود.

زهرا به عنوان نان آور خانواده چرخكار توليدى یک لباس زنانه است و روزهاى تعطيل اگر کار نظافت خانه اى باشد نیز انجام مى دهد. 

 

پرده ی دوم : دختر اول زهرا اکنون ۱۷ ساله است که تنها تا کلاس پنجم ابتدایی درس خوانده است و اکنون با بیماری هورمونی دست و پنجه نرم میکند . 


پرده ی سوم : دختر دوم زهرا ١٥ ساله است که توسط پدرش در ١٣ سالگى فروخته شده بود و مادر با تلاش های بسیار او را پس گرفته است و اکنون از سر ناچاری مجبور به ازدواج شده است .


پرده ی چهارم : آخرین دختر خانواده ٨ ساله است و درس مى خواند. او نیز همچو مادر و خواهران خویش از گزند روزگار در امان نبوده و از ٤ سالگى دچار بیماری هورمونی جدی شده و از آن زمان ، تحت درمان است. 


حقوق ماهیانه ۲ میلیون و ۸۰۰ هزارتومانی که مادر از تولیدی میگیرد به سختی کفاف هزینه های زندگی را میدهد. زهرا و دخترانش در خانه ای در منطقه ی جنوب تهران ساکن هستند که مبلغ ۱۰ میلیون تومان برای پول پیش آن پرداخت کرده اند و ماهیانه ۷۵۰ هزار تومان نیز اجاره می دهند. 


اکنون مالك خانه ۱۶ میلیون تومان به پول پيش اضافه كرده است و زهرا دیگر توان تامین این مبلغ را ندارد. برای تامین هزینه سرپناه این خانواده نیازمند یاری شما همراهان عزیز هستیم.

Powered by Froala Editor