مشارکت در تأمین هزینه‌ی رهن خانه علم احمدآباد مستوفی

92%

83,179,000تومان از 90,000,000


28,809,000

درگاه سایت

+

54,370,000

واریز به حساب

خانه‌ی علم احمدآباد مستوفی، مکانی جهت ارائه‌ی خدمات آموزشی، فرهنگی و ورزشی در راستای تسهیلِ تحصیل و تلاش برای فراهم آوردن شرایط بهتر برای کودکان و خانواده‌های آن‌ها در محله احمدآباد مستوفی در سال ۱۳۹۹ اجاره شد. مبلغ مورد نیاز جهت تمدید قرارداد خانه‌‌ی علم احمدآباد مستوفی ۹۰ میلیون تومان می‌باشد.


ایجاد شده در 1400/07/29

93 حمایت

1400/12/29


⭕️تا خانه‌ی سبزمان برقرار باشد...
مشارکت در تأمین هزینه‌ی رهن خانه علم احمدآباد مستوفی


خانه‌ی علم احمدآباد مستوفی، مکانی جهت ارائه‌ی خدمات آموزشی، فرهنگی و ورزشی در راستای تسهیلِ تحصیل و تلاش برای فراهم آوردن شرایط بهتر برای کودکان و خانواده‌های آن‌ها در محله احمدآباد مستوفی در سال ۱۳۹۹ اجاره شد.

🔸اکثر کودکان این شهر برای امرار معاش خانواده به زباله‌گردی روی آورده‌اند و همین امر اهمیت حضور خانه علم را در این محله نشان می‌دهد.

🔹کودکانی که برای تحصیل و ثبت‌نام در مدارس با مسأله‌ی عدم برخورداری از شناسنامه مواجه‌ هستند و این تنها علت برای محرومیت آن‌ها از تحصیل و تجربه‌ی آسودگی دوره کودکی نیست.

🔸در خانه علم احمدآباد مستوفی کودکان و همچنین مادران و زنان سرپرست خانوار در کنار تحصیل ( سوادآموزی) برای درآمد‌زایی از طریق هنر و توانمندی‌های خود آموزش می‌بینند و تلاش می‌شود با ورق زدن صفحه‌های تاریک زندگی‌شان نور امید دوباره راهش را به سوی آن‌ها پیدا کند.

✅مبلغ مورد نیاز جهت تمدید قرارداد خانه‌‌ی علم احمدآباد مستوفی ۹۰ میلیون تومان می‌باشد
امید است که با همراهی همیشگی شما عزیزان، سقف خانه‌ی سبزمان پایدار بماند‌.
Powered by Froala Editor

حامیان

ایرج غلام شهبازی

زهرا شیخی زاد

ایرج غلام شهبازی

امرالله آذربویه

سینا معصومی

ایرج غلام شهبازی

بهار معتمدی وفا