پیوند کبد مادری ۳۴ ساله که سالهاست درگیر سرطان ناشی از سیروز کبدی است

پیوند کبد مادری ۳۴ ساله که سالهاست درگیر سرطان ناشی از سیروز کبدی است

79%

26,191,500تومان از 33,000,000


10,201,500

درگاه سایت

+

15,990,000

واریز به حساب

سحر مادری ۳۴ ساله است که سالهاست درگیر سرطان ناشی از سیروز کبدی است. به دلیل وخیم شدن اوضاع بیماری از خرم آباد به بیمارستان بوعلی سینا شیراز منتقل می شود. متاسفانه در آنجا نیز به بیماری کرونا هم مبتلا می شود.


ایجاد شده در 1399/10/25

133 حمایت

1399/11/30


با کمال تاسف و قلبی آکنده از اندوه به اطلاع شما عزیزان می رسانیم سحر عزیزمان که مدتها بود با سرطان کبد می جنگید و همچنین چندی پیش بیماری کرونا را نیز پشت سر گذاشته بود، امروز صبح (26 بهمن 1399) به رحمت ایزدی پیوست. سحر درگیر کارهای پیوند کبد بود و چند روزی بود که مرخص شده بود که به یکباره دیشب با حال بد به بیمارستان مراجعه میکند و مشخص میشود خون ریزی داخلی اتفاق افتاده است که به دنبال آن سحر به کما می رود و امروز صبح این مادرعزیزمان آسمانی شد. برای روح سحر عزیز آرزوی آرامش و برای خانواده ی محترمشان آرزوی صبر و شکیبایی داریم.🌹  تاکنون مبلغ بیست و هشت میلیون و هفتصد هزارتومان توسط شما خیرین عزیز برای درمان سحر عزیز جمع آوری شده بود که از محل این‌ واریزی ها هزینه های درمان انجام شده توسط بیمارستان پرداخت شده و مبالغ باقی مانده برای درمان موارد کودکان و زنان مناطق محروم صرف خواهد شد. از همراهی و همدلی شما عزیزان سپاسگزاریم.سحر مادری ۳۴ ساله است که سالهاست درگیر سرطان ناشی از سیروز کبدی است. چند روز پیش به دلیل وخیم شدن اوضاع بیماری با آمبولانس از خرم آباد به بیمارستان بوعلی سینا شیراز منتقل می شود. متاسفانه در آنجا نیز به بیماری کرونا هم مبتلا می شود و اکنون شرایط وی بحرانی است. خانواده نیز از لحاظ شرایط اقتصادی و وضعیت روحی در شرایط بسیار بدی قرار دارد و تمام توانشان را برای پرداخت هزینه های درمانی گذاشته اند و اکنون دیگر از پس هزینه های درمانی سنگین بر نمی آیند. 


در حال حاضر بخشی از هزینه های ایشان که مربوط به درمان بیماری کرونا می باشد تامین شده است، و قرار است به امید خدا به زودی عمل پیوند کبد نیز انجام شود.


🌸دستان شما عزیزان را به یاری می‌فشاریم و تقاضا داریم ما را در انتشار این مطلب نیز همراهی بفرمایید🙏🏻

Powered by Froala Editor

گزارشات

حامیان

- -

سروش میرزائیان خمسه

- -

- -