هزینه ارسال نمونه سلول‌های بنیادی سمانه

هزینه ارسال نمونه سلول‌های بنیادی سمانه

76%

89,835,000تومان از 118,000,000


19,560,000

درگاه سایت

+

70,275,000

واریز به حساب

سمانه دختر ۴ ساله ساکن ماهشهر، از بدو تولد مبتلا به اختلال ارثی کم‌خونی بتا می باشد.بدن سمانه توانایی خونسازی ندارد و هرماه یک بار برای دریافت خون به بانک خون بیمارستان بقایی اهواز مراجعه می‌کند. طی جستجوی صورت گرفته در بانک جهانی، نمونه خارجی سازگار برای سمانه پیدا شده است که هزینه آزمایشات و ارسال نمونه به ایران حدود ۲۶ هزار یورو خواهد بود، که این هزینه با کمک ارز درمانی حدود ۱۱۸ میلیون تومان می‌شود.


ایجاد شده در 1399/03/19

250 حمایت

1400/01/31


سمانه دختر ۴ ساله ساکن ماهشهر، از بدو تولد مبتلا به اختلال ارثی کم خونی بتا می باشد.بدن سمانه توانایی خونسازی ندارد و هرماه یک بار برای دریافت خون به بانک خون بیمارستان بقایی اهواز مراجعه می‌کند.در اثر بیماری کبد سمانه درحال بزرگ شدن است.

پدر و مادر سمانه به علت کهولت سن توانایی کار کردن را ندارند.

طی آزمایش های بعمل آمده نمونه سلولهای بنیادی هیچ یک از اعضای خانواده و نزدیکان سمانه، با وی سازگار نیست و همچنین در بانک‌های سلول‌های بنیادی داخلی نیز نمونه سازگار یافت نشده است.

طی جستجوی صورت گرفته در بانک جهانی، نمونه خارجی سازگار برای سمانه پیدا شده است.
هزینه آزمایشات و ارسال نمونه به ایران حدود۲۶ هزار یورو خواهد بود، که این هزینه با کمک ارز درمانی حدود ۱۱۸ میلیون تومان می‌شود

طبق صحبت های نهایی با پزشک معالج در صورت باز شدن راه های هوایی امکان ارسال نمونه تا دوهفته دیگر می باشد.
امید است با همت شما عزیزان هزینه درمان سمانه تامین و سلامتی برای این کودک معصوم حاصل گردد.

تامین هزینه (1399/11/5)

به اطلاع می رساند، خیّر عزیزی برای کمک به تامین هزینه های پیوند اعلام آمادگی کرده اند که با مبلغ اهدایی ایشان (صد میلیون تومان ) و حدود ۹۰ میلیون جمع آوری شده از واریزی های شما عزیزان ، مبلغ مورد نیاز برای عمل پیوند نیز به طور کامل تامین شده است.

Powered by Froala Editor

گزارشات

حامیان

- -

- -

- -

- -

- -

- -

- -

- -

- -

- -

- -

- -

- -

- -

- -

- -

- -

- -

- -

- -

- -

- -

- -