تامین هزینه درمان فاطمه  4 ساله و محمد صالح سه ساله سیستان بلوچستانی

تامین هزینه درمان فاطمه 4 ساله و محمد صالح سه ساله سیستان بلوچستانی

119%

23,801,000تومان از 20,000,000


15,401,000

درگاه سایت

+

8,400,000

واریز به حساب

یک خانه در سیستان و بلوچستان، منطقه زابل، روستای هامون با دیوارهایی که هر لحظه امکان فرو ریختنشان است، میزبان خانواده ای ده نفری است.


ایجاد شده در 1398/12/27

83 حمایت

1399/02/08


? محمد صالح فرزند سه ساله ، یک چشمش مردمک نداشته و چشم دیگر که کورسوی بینایی را به زحمتِ انجام عمل درمان آب سیاه و آب مروارید دارد و برای آنکه بینایی اندک خود را از دست ندهد احتیاج به لنز طبی دارد. علاوه بر آن به علت كم خونى شديد و عدم توانایی در راه رفتن احتیاج به جلسات متعدد کاردرمانی دارد که هزینه بردار است.


? فاطمه چهارساله دیگر عضو خانواده که علاوه بر مشكل اعصاب، دو مهره كمر نداشته و متاسفانه بی اختیاری در کنترل ادرار دارد. جدا از مخارج درمان بی اختیاری در کنترل ادرار و اعصاب، هزینه درمان ستون فقرات و گذاشتن دو مهره در کمر، حدودا مبلغ  ۱٢ میلیون تومان می شود. 

متاسفانه اگر مهره ها هرچه سریع تر در ستون فقرات کارگذاشته نشوند فلجی کامل را برای فاطمه به همراه دارد.


❇️ پس از شناسایی این مورد حاد توسط شبکه رابطین محلی جمعیت امام علی در استان سیستان و بلوچستان، علیرغم مسیر صعب العبور سکونت این خانواده رابطان محلی پرونده های پزشکی و سابقه درمانی این مورد را برای جمعیت ارسال و این پرونده ها توسط تیم پزشکی جمعیت امام علی مورد بررسی قرار گرفت .


✅ در گام اول وسایل بهداشتی و پوشک مورد نیاز این خانواده توسط جمعیت تامین و در قدم بعد  پیگیری ها و مکاتباتی جهت معرفی این مورد به گروه های فعال پزشکی در منطقه انجام گرفت که متاسفانه فعلا به دلیل شیوع بیماری کرونا امکان پذیرش نداشتند. 


مراحل مختلف درمان برای این خانواده نیازمند تامین هزینه های ذکر شده می باشد و از همین رو دستان پر مهرتان را به ياری مي‌فشاريم و از تمامی خیرین و عزیزان درخواست می شود

 کمک های خود را  از طریق درگاه پرداخت همین سایت و یا به شماره حساب ۲۹۹۰۲۱۸۹٠ و يا شماره كارت بانک تجارت ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۰۶۵۹۹۹۱ به نام جمعيت دانشجویی-مردمی امام علی (ع) واريز نماييد .


? همراهان عزیز در صورت واریز خارج از درگاه سایت لطفا عکس فیش واریزی و یا شماره پیگیری را به آی دی تلگرام  

@sistanobaluchestan_ias_admin

ارسال نمائید‌.


Powered by Froala Editor

حامیان

- -

- -

- -

- -

- -

- -

- -

- -

- -

- -

- -

- -

- -

- -

- -

- -

- -

- -

- -