تامین هزینه داروهای احمدرضا، مبتلا به سیروز کبدی

تامین هزینه داروهای احمدرضا، مبتلا به سیروز کبدی

72%

19,566,000تومان از 27,000,000


14,507,000

درگاه سایت

+

5,059,000

واریز به حساب

احمدرضا از سه سال و نیم پیش به دلیل بیماری اختلال رشد تحت درمان است و باید هر ۴۰ روز یکبار باید دارویی به مبلغ سه میلیون تومان دریافت کند.


ایجاد شده در 1400/04/01

200 حمایت

5 ماه دیگر


احمدرضای ۱۳ ساله اصالتا افغانستانی است و پدر و مادرش ۱۵ سال پیش به ایران مهاجرت کرده اند . در حال حاضر خانواده سرایدار ساختمانی در تهران هستند.


احمدرضا از سه سال و نیم پیش با تشخیص سیروز کبدی و اختلال رشد تحت درمان است. همچنین مدتی پیش به دنبال خون ریزی های دستگاه گوارش تحت کولونوسکوپی و اندوسکوپی قرار گرفته است که زخمهای زیادی در روده اش دیده شده است . و با احتمال بالای تشخیص IBD اکنون تحت درمان کورتون تراپی است.


 به دلیل افزایش قیمت داروها خیر قبلی احمدرضا اکنون قادر به تامین تمامی داروها نیست و همچنین چون پدر عمل دریچه قلب انجام داده است و قادر به فعالیت های شدید نیست خانواده در تهیه داروهای احمدرضا خصوصا آمپول های مربوط به اختلال رشد با مشکل مواجه شده است . هر قلم آمپول درمان اختلال رشد حدودا ۳ میلیون تومان میباشد که هر ۴۰ روز باید تجدید شود.


قصد داریم با همراهی شما عزیزان در تامین ماهیانه داروهای احمدرضا خانواده اش را همراهی کنیم. احمدرضا پسر بسیار باهوش ، درسخوان و با اخلاقی است که آینده ی روشنی دارد و قرار نیست بیماری مانع پیشرفت و تحصیل این پسر عزیزمان شود.

Powered by Froala Editor

حامیان

مرحومه سیمین ايزدي

Mohammad hossein Izadi Izadi

امرالله آذربویه

امرالله آذربویه

مجید توکلیان

امرالله آذربویه

Mohammad Izadi

الهام گلشاهی