تامین تجهیزات محافظتی برای کادرهای درمان در مقابله با ویروس کرونا

68,271,000تومان تامین شده

جمعیت امام علی در نظر دارد تا در طرحی با نام سلامت همه آفاق در سلامت توست ، نسبت به تامین تجهیزات محافظتی کادرهای درمان در مناطق محروم و بحرانی کشور به منظور محافظت بیشتر از این قشر در مواجهه با بیماری کرونا اقدام نماید.


ایجاد شده در 1398/12/24

312 حمایت

1399/01/14توجه کنید که مبلغ فوق کمک های انجام شده از طریق درگاه پرداخت سایت می باشد و سایر مبلغ این پروژه از طریق پرداخت های کارت به کارت و یا شماره حساب جمعیت امام علی (ع) تامین شده است.

با همت و کمک شما عزیزان مبلغ 400 میلیون تومان برای طرح "سلامت همه آفاق در افق سلامت توست" تامین شد.


?شفافیت و گردش آزاد اطلاعات، همیشه یکی از راه‌کارهای اساسی در مقابله با یک مشکل بزرگ است. در حالی‌که همه می‌دانیم مراکز درمانی در نقاط مختلف کشور از نظر تجهیزات استاندارد برای کادر درمان خود در تنگنا هستند و بنا به گزارشات رسمی، روز به روز بر تعداد بیماران مبتلا به #کرونا افزوده می‌شود، دولت می‌تواند نیازهای مربوط به تجهیزات کادر درمان را به صورت استان به استان اعلام نماید. اگر دولت بیم آن دارد که این اطلاعات، مورد سواستفاده‌ی سودجویان قرار گیرد، این فکر کاملا اشتباه است؛ زیرا گردش آزاد اطلاعات، موجب می‌شود تا از تمام ظرفیت‌های هر استان برای رفع این مشکل به صورت حداکثری استفاده شود و در یک برنامه‌ی جامع و کشوریِ مبارزه با این بیماری، از ظرفیت تمام بخش‌ها و صنایع برای حل این مشکل استفاده گردد. این مساله باعث فراوانی هر چه بیشتر این تجهیزات شده و تیر سودجویان را نیز به سنگ اصابت ‌می‌دهد.


?هم‌چنین وزارت بهداشت باید به طور شفاف اعلام کند که کمک‌های کلان سازمان‌های بزرگ و کمک‌های بین‌المللی دقیقا به چه صورت در حال هزینه‌شدن است تا شبهه‌ی سومدیریت را در این زمینه، از ذهن جامعه پاک کند.

Powered by Froala Editor

گزارشات

حامیان

فایزه سجادی

سعید نصری

علی آبداری

فرید رضایی

پریسا شوکتی

هدیه معدن

فروزان بیطرف حقیقی

Mohammad hossein Izadi Izadi

هلیا حکمیون

آرش سلطانی

داریوش صفائی

حورا زیدی فرد

سارا مرت

Pari Sav

علی علی

سودابه طاهرپناه

نرگس اسماعيلي

زهره محققی

Yoohan Gho

شادتن پورشریف

Simin Kebriti

پدرام ریاضی خواه

Mohammad hossein Izadi Izadi

معصومه تقربیان