حمایت از ح.ا، جوان نجات‌یافته از قصاص برای تامین سرمایه اولیه

حمایت از ح.ا، جوان نجات‌یافته از قصاص برای تامین سرمایه اولیه

100%

15,000,000تومان از 15,000,000

ح.ا در سن ۱۷ سالگی در جریان یک اتفاق به طور ناخواسته مرتکب قتل شد. او بعد از گذشت ۱۴ سال با گذشت اولیای دم و کمک خیرین در سن ۳۱ سالگی از زندان آزاد شد. او بعد از آزادی ازدواج کرده و در یک اتاق با همسرش زندگی می‌کند به علت این که خانه‌شان آشپزخانه ندارد در حیاط ظرف و لباس‌هایشان را می‌شویند و فصل سرما هم که فرارسیده است. ما توانستیم وسایل اولیه زندگی آن هم در حد توان اندک خود، برایشان فراهم کنیم. ح.ا ساخت سنگ مصنوعی را آموخته است ولی سرمایه اولیه برای آغاز به کار را ندارد.


ایجاد شده در 1400/09/02

1401/01/31


روایتی از یک نوجوان محکوم به قصاص را که در آیین طفلان مسلم جمعیت امام علی (ع) نجات یافته و اکنون نیازمند حمایت ماست میخوانید:

ح.ا در سن ۱۷ سالگی در جریان یک اتفاق، در یک درگیری خیابانی و نزاع دسته‌جمعی به طور ناخواسته مرتکب قتل شد. او بعد از گذشت ۱۴ سال با گذشت اولیای دم و کمک خیرین در سن ۳۱ سالگی از زندان آزاد شد. او بعد از آزادی ازدواج کرده و در یک اتاق با همسرش زندگی می‌کند به علت اینکه خانه‌شان آشپزخانه ندارد در حیاط ظرف و لباس‌هایشان را می‌شویند و فصل سرما هم که فرارسیده است. ما توانستیم وسایل اولیه زندگی آن هم در حد توان اندک خود، برایشان فراهم کنیم.

ح.ا ساخت سنگ مصنوعی را آموخته است ولی سرمایه اولیه برای آغاز به کار را ندارد.

اکنون او نیازمند یاری ماست تا بتواند زندگی جدید و سالمی را آغاز کند.

Powered by Froala Editor