راه‌اندازی خانه اشتغال خاکسفید در فضایی جدید

راه‌اندازی خانه اشتغال خاکسفید در فضایی جدید

100%

158,500,000تومان از 158,500,000


4,585,000

درگاه سایت

+

153,915,000

واریز به حساب

خانه‌ اشتغال خاکسفید، مرکز کارآفرینی برای زنان سرپرست خانواره محله خاکسفید است. در این مرکز علاوه بر ارائه خدمات در زمینه مهارت آموزی و توانمندسازی مادران کودکان خانه علم خاکسفید، خدماتی در راستای سوادآموزی، درمان، ورزش و ... برای مادران فراهم می شود. مبلغ مورد نیاز جهت راه اندازی این مرکز در محلی جدید ۱۵۸.۵ میلیون تومان است.


ایجاد شده در 1400/08/12

1401/01/31


خانه اشتغال خاکسفید یکی از مراکز کارآفرینی و مددکاری جمعیت امام علی است که درمحله خاک سفید در شرق تهران واقع شده است، این خانه که از سال ۱۳۹۳ شروع به کار کرده است با هدف کارآفرینی برای خانواده های کودکان تحت حمایت جمعیت امام علی در محله خاکسفید تاسیس شد و زنان سرپرست خانوار در دو بخش سپیدخت( تولید زیورآلات بافت و رزین) وآشپزخانه طراوت مشغول به کاراست.

این زنان در کنار امرار معاش خود از خدمات مددکاری، سلامت، آموزشی، تفریحی و... نیز بهره مند می‌شوند. لازم به توضیح است که خانه اشتغال خاکسفید در راستای مهارت آموزی و توسعه توانمندی این مادران فعالیت می نماید و این افراد را در صورت امکان برای حضور در فضا کار در بازارکار بیرون آماده می‌نماید.

با توجه به اینکه دسترسی به فضای مناسب برای کارگاه ها (بخصوص کارگاه آشپزی) می تواند در کیفیت محصولات تولید شده،  فروش محصولات و بازاریابی و در نتیجه تعداد زنانی که در این کارگاه ها مشغول به کار هستند تفاوت معنادار ایجاد کند تجهیز کارگاه و برخورداری از کارگاههایی با  استانداردهای بالاتر همواره در اولویت ما بوده است، اولویتی که  هم اکنون با توجه به  اهدای یک ساختمان توسط یکی از خیرین به منظور استفاده به عنوان خانه اشتغال امکان تحقق دارد. در پروژه پیشرو قصد داریم با کمک خیرین در جهت تامین هزینه های راه اندازی خانه اشتغال در این فضای اهدایی، اقدام نماییم.

Powered by Froala Editor

حامیان

ساناز بهمن

ااا ممم