تامین هزینه پیوند مغز استخوان سارا

تامین هزینه پیوند مغز استخوان سارا

17%

50,470,692تومان از 282,000,000


28,594,692

درگاه سایت

+

21,876,000

واریز به حساب

سارا دختر ۲۱ ساله مبتلا به آنمی آپلاستیک است. بعد از ارسال آزمایش‌ها به بانک جهانی پیوند، در نهایت، دهنده مناسب در بانک سلولی آلمان یافت شده است. هزینه خرید و ارسال این نمونه حدود ۲۸۰ میلیون تومان است.


ایجاد شده در 1399/05/07

282 حمایت

2 ماه دیگر


?سارا دختر ۲۱ ساله مبتلا به آنمی آپلاستیک است. شروع علائم بیماری از ۱۰سالگی با خونریزی شدید بوده و سال‌ها در بیمارستان کودکان مفید، تحت درمان‌های مختلفِ دارو درمانی، شیمی درمانی و تزریق خون و پلاکت اشعه دیده، قرارگرفته است.

?ایشان از سن ۱۸ سالگی به بعد در بیمارستان شریعتی تحت درمان بوده و نیاز به پیوند مغز استخوان دارد. برای انجام پیوند، آزمایش‌های مختلفی انجام شده است، متاسفانه در ایران نمونه منطبق با خون او یافت نشد.

?بعد از ارسال آزمایش‌ها به بانک جهانی پیوند، و پرداخت حدود ۱۵۰ میلیون تومان هزینه آزمایش‌ها، در نهایت، دهنده مناسب در بانک سلولی آلمان یافت شده است. هزینه خرید و ارسال این نمونه حدود ۲۸۰ میلیون تومان است.

?او در سال‌های اخیر هر ماه، طی چند روز بستری در بیمارستان، آمپول، خون و پلاکت دریافت می‌کرده، ولی در حال حاضر چون یکی از شرایط آمادگی برای پیوند، عدم دریافت خون و پلاکت از چند هفته قبل است، به عنوان درمان جایگزین باید طی ۶ هفته، هر هفته یک آمپول تزریق کند که هزینه هر آمپول ۱میلیون و صد هزار تومان است.

?پدر خانواده که کارگر شرکتی و مستاجر است از عهده این هزینه‌های سرسام‌آور بر نمی‌آید.

Powered by Froala Editor

گزارشات

حامیان

آمنه فضلی

ملیسا ایروانی

مهرناز پورمتینی

سارا کرمی

محمدحسین نیرومندی

فرهاد براهیمی

فرناز منصوری

نگین جعفری

مهدی غ‌‌

الناز پيري

آیسان زرفام

نیما سیسارون

آرمین ایزدبخش

Sep Ehr

فرهاد چیت ساز زاده علاف

خدام الرضا (ع)

میشا میرمحمدی

فاطمه صدر

خادم الرضا (ع)

راه نجات همه ظهور است

خورشيد حروفي

مریم بازیار